KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11401249
nr 1140 1249
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Etsning, Uno Stallarholm (1894-1974), komposition, daterad 1955,158/200, motivet: 33x24
Utrop:
500 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 19:50:16
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm